Nasza oferta

best

Ogrodzenia elektryczne Equisafe – najlepsze ogrodzenia dla koni na rynku

Ogrodzenia elektryczne, które oferujemy to najwyższa jakość materiałów wykorzystanych do produkcji, oraz estetyczny wygląd, funkcjonalność i odporność na nawet najbardziej wymagające warunki środowiskowe.

Już na etapie projektowania ogrodzeń elektrycznych z ogromną uwagą podchodzimy do ich użyteczności, ale zdajemy sobie sprawę, że dostarczane przez nas ogrodzenia muszą nie tylko spełniać oczekiwania Klientów, ale przede wszystkim być przyjazne dla koni.

Nasze ogrodzenia elektryczne charakteryzuje przyjazna dla zwierząt budowa, które przekłada się na odpowiednią ochronę samych koni jak i przestrzeni, która z pomocą ogrodzenia zostaje zabezpieczona, ale również łatwość montażu. Podkreślić należy również, że ogrodzenia Equisafe są całkowicie bezobsługowe, nie wymagają konserwacji ani instalowania dodatkowego osprzętu.

Ogrodzenia Equisafe – rozwiązania dopasowane do wymagań Klientów

Ogrodzenia elektryczne, które dostarczamy dostępne są w dwóch podstawowych wariantach, a mianowicie jako ogrodzenia elektryczne przęsłowe oraz ogrodzenia elektryczne linowe. Wyżej wymienione ogrodzenia dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych tj. czarnej i białej, dzięki czemu dopasowanie ogrodzenia do obiektów gospodarczych, stajni czy innych zabudowań nie stanowi problemu.

Ponadto Klienci mogą wybierać ogrodzenia elektryczne przęsłowe w systemach z dwiema oraz trzema poprzeczkami, a wszystkie ogrodzenia dostępne są w kilku wariantach wysokości.