Opinie

Sara Andrych – jadrych@hotmail.com

Kocham moje konie i ich dobro jest moim priorytetem. Będąc świadkiem wypadków do jakich dochodziło z różnymi ogrodzeniami elektrycznymi czułam, że to moja odpowiedzialność aby dostarczyć moim konikom możliwie najbezpieczniejsze ogrodzenie. Po szerokich badaniach rynku stwierdziłam, że odpowiedź jest tylko jedna – Equisafe. Wykonanie z HDPE oznacza, że ogrodzenie nie tylko jest wytrzymałe ale i elastyczne, dzięki czemu pod wpływem uderzenia ogrodzenie absorbuje siłę i oddaje ją z powrotem a ogrodzenie powraca do pierwotnego kształtu. Drut ze stali nierdzewnej osadzony jest sferycznie w poprzeczkach, a wszystkie połączenia wykonane są wewnątrz słupków. Dzięki temu poprzeczki przewodzą elektryczność co utrzymuje konie z dala od ogrodzenia, bez niebezpieczeństwa wynikającego z naprężenia drutu lub wystających jego kawałków mogących powodować skaleczenia. Wspaniale jest mieć ogrodzenie, które może być używane z lub bez płynącego prądu, zwłaszcza jeśli ma się przerwy w zasilaniu lub kiedy jest burza. Wszystkie powierzchnie są gładkie i zaokrąglone, więc nie ma ostrych czy spiczastych krawędzi mogących powodować obrażenia.Ogrodzenie jest bardzo widoczne dla koni i wygląda niesamowicie! Zainstalowaliśmy nasze ogrodzenie w 2010 roku i od tamtej pory nigdy nie mieliśmy konia, który zrobiłby sobie na nim krzywdę, a raczej zostały od niej uchronione przy każdej okazji, przy której dochodziło do kolizji zwierząt z ogrodzeniem. Ogrodzenie Equisafe gdy jest czyste wygląda tak samo jak wtedy, gdy je kupiliśmy i zainstalowaliśmy. Uważam, że ogrodzenie Equisafe jest idealne dla każdych warunków pogodowych. Instalacja ogrodzenia Equisafe okazała się niespodziewanie łatwa, ogrodzenie zainstalowaliśmy sami z mężem oraz dzięki małej pomocy sąsiada. Do umycia ogrodzenia wystarczy zwykła woda z mydłem aby przywrócić mu pierwotny blask! Dziękuje Equisafe za dostarczenie mi najbezpieczniejszego ogrodzenia na świecie! Polecam każdemu komu zależy na bezpieczeństwie swoich koni! Nie zaufałabym, żadnej innej firmie, wiem że moje konie są bezpieczne!

Jimmy Takter – www.worldclasstrotting.com/JimmyTakter/

(trener roku 1996 oraz 2000)

Jestem przekonany, że jest to najbezpieczniejsze i najbardziej atrakcyjne ogrodzenie na rynku, nie ma drutu lub taśmy, w który mogłoby zaplątać się zwierzę. Firma postawiła na bezpieczeństwo dla koni. Widziałem niektóre z moich ogierów kopiące w poprzeczki tak mocno, że moje serce prawie stanęło po czym odbiegły od ogrodzenia i nic się nie stało. Miałem też przypadek źrebaka, który przestraszony przez myśliwego próbował przecisnąć się pomiędzy dwiema poprzeczkami, zrezygnował i wyszedł z tego bez zadraśnięcia! Polecam ogrodzenia firmy Equisafe każdemu, kto szuka najbezpieczniejszego oraz najładniej wyglądającego płotu. Uważam, że ogrodzenie Equisafe zrewolucjonizuje rynek ogrodzeń dla koni – jest bezobsługowe, nie trzeba go nigdy malować, wymieniać złamanych czy pękniętych desek itd. Wygląda super!

Złoty Medal MTP 2014 – Ogrodzenie elektryczne Equisafe

Firma Equisafe otrzymała złoty medal MTP za produkt – Ogrodzenie elektryczne z trzema poprzeczkami. Chcielibyśmy podziękować za ów wyróżnienie i jednocześnie zachęcić wszystkich do głosowania w konkursie o złoty medal Cavaliada 2014 – Wybór Konsumentów. Czujemy się zaszczyceni otrzymanym wyróżnieniem, jest to dla nas potwierdzenie, iż bezpieczeństwo koni, które stawiamy na pierwszym miejscu jest równie ważne dla ekspertów jak i klientów. Dziękujemy serdecznie!

Złoty Medal Cavaliada 2014 – Wybór Konsumentów – Ogrodzenie Equisafe

Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nasz produkt. Spośród wszystkich nagród i wyróżnień, ta ma dla nas szczególne znaczenie. Dziękujemy serdecznie!

 

Prześlij opinię

[contact-form-7 id=”2452″ title=”Prześlij opinię”]